000.00

Gallagher M2800i Enerji Üreteci

M2800i, 80 km’ye kadar çok telli çit için uygun, son derece güçlü, akıllı bir çit enerji üretecidir.

Enerji üretecinin uyarlanabilir kontrolü vardır. Yani çitin üzerinde bir kısa devre tespit ederse, otomatik olarak şarjı artıracak ve güvenilir, yüksek performanslı çiftlik hayvanlarının kontrolü sağlayacaktır.

İ-Serisi enerji üretecinin benzersiz bir özelliği de, enerji üreteciden 50 metre kadar uzağa monte edilen kontrol cihazı ile sistemde ki voltaj, arıza ve arızanın bulunduğu bölgeyi göstermesidir.

Enerji üreteci ayrıca harici ekrandan çalıştırılabilir ve açılabilir / kapatılabilir ve anında güç kaybı bildirimi alırsınız. Örnek verirsek; Bir dal çitin üzerine düşmüşse veya bir tel kesilmişse.

Uzaktan kumanda ile (isteğe bağlı) sahadaki çitleri kapatır ve arızayı hızlı bir şekilde onarırsınız. Ardından çitleri tekrar açmak için uzaktan kumandayı kullanırsınız.

Gallagher M1800i, i-Serisi alarm sistemi, yanıp sönen ışık, çit monitörleri ve bir SMS modülü dahil olmak üzere çeşitli i-Serisi aksesuarlarla genişletilebilir ve uyumludur.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

1.      Çit monitörü (ve monitörleri) çit bölgesinde veya üretecin performansında herhangi bir düşüş olduğunda bunu farkeder ve alarm verir.

2.      Uyarı Üreteç Kontrolörüne gider. Eğer istenirse cep telefonunuza (SMS Üreteç Kontrolörü yoluyla) ve/veya Alarm Sistemine de uyarı gider.

3.      Kontrolör ve Uzaktan Kumanda* hangi bölgede arıza olduğunu gösterir. Uzaktan Kumanda sözkonusu bölgede hatanın ttam olarak nerede olduğunu bulmakta kullanılır.

4.      Arıza yerindeki çite giden elektrik Uzaktan Kumanda ile kesilir ve böylece emniyetli bir kolay bir şekilde arıza giderilir.

5.      Arıza giderildikten sonra Uzaktan Kumanda ile tekrar elektrik verilir ve durum test edilir.

Energizer Controller

·        Hayvan yönetiminde yüksek performans sağlayan, güvenilir, uyumlu Enerji Üreteci

·        Çok yüksek veya düşük sıcaklık veya değişken elektrik kaynağında bile istikrarlı çit performansı

·        Invertör ile kullanıldığında akü ile besleme

·        Kontrolörü Üretecin 50 m yakınında olmak üzere uygun bir yere

TEKNİK ÖZELLİKLER

Garanti : 2 yıl                                                                                                      Depolanan Enerji: 28 joule                                                                                      Çıkış Enerjisi: 21 joule                                                                                                      Çok Telli Çit Sisteminde: 80 km etkili                                                                    Gallagher’ in Tavsiyesi: 20 km                                                                                        Enerji Kaynağı: Şebeke elektriği  

  • 80 km’ye kadar birden fazla tel çit için uygundur.
  • Bir bakışta size çit bilgisi gösteren ve haber veren akıllı bir kontrol sistemine sahiptir.
  • Kontrol sistemi ile çitinizin durumunu izleyin ve enerji üretecinizi uygun bir konumdan çalıştırın.
  • İsteğe bağlı i-serisi SMS modülü ile birleştirildiğinde, elektrik kesintisi durumunda cep telefonuza veya alarm merkezinize bir mesaj iletir.
  • Hataları anında bulur ve bildirir.
  • Çit uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilir (ayrı satılır).
  • Maksimum 6 adet çit monitörü kullandığınızda çitiniz üzerinde tam kontrol (isteğe bağlı)
  • Güvenilir, yüksek performanslı hayvan kontrolü sağlar.