Taşınabilir/Portatif Elektirikli Çit

Gallagher’ın pilli elektrikli çit enerji vericileri; çok güvenilir, güçlü, kompakt ve taşınması kolaydır.

Cihazların hepsinin güç sağlayabilecekleri farklı bir kilometre aralığı vardır. 9V cihazlardan bazıları 12V pil ile de çalışır. Yakınlarda 220V elektrik bulmanız mümkün değil ve maksimum 30km bir çit mi kurmak istiyorsunuz? Hemen bir akülü enerji üreteci seçin. Taşınabilirliğin rahatlığını yaşayın.

Özellikle arıcılar ve küçük çiftçilerin elektirikli çit ihtiyaçları için vazgeçilmez bir enerji üretecidir.  Ayı domuz kovucu elektirikli çit kurulumları için ideal bir cihazdır. Sisli kapalı havalarda bile çalışmaya devam eder. Elektirikli çit sistemlerinde en önemli sorunlardan biri olan, zor mevsim şartlarında dahi sorunsuz çalışır, yağmur kar ve tozdan etkilenmez.


GALLAGHER S Serisi Enerji Üretecleri 

ile Portatif/Taşınabililir Elektrikli çit, hayvanlarınızı güvende tutmak ve otlak, mera ve bahçelerinizi istenmeyen hayvanlardan korumak kullanılan etkin bir çözümdür.

Akü+panel+paratoner+kablo tek parça ve çok hafiftir. Bu yüzden elektrik olmayan arazilerde arıcıların ve küçük çiftçilerin domuz mücadelesi için vazgeçilmez elektrikli çit sistemidir.

  • Taşınması, kurulması ve sökülmesi kolaydır.
  • 24 saat kesintisiz elektrik verir.Yağmur, kar ve tozdan etkilenmez.
  • Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.
  • Sisli ve kapalı havalarda dahil 3 hafta boyunca elektrik verir. ×

Powered by Gallagher

× Size nasıl yardımcı olabiliriz??