00.00

Gallagher M1800i Enerji Üreteci

M1800i, 65 km’ye kadar çok telli çit için uygun, son derece güçlü, akıllı bir çit enerji üretecidir.

Enerji üretecinin uyarlanabilir kontrolü vardır. Yani çitin üzerinde bir kısa devre tespit ederse, otomatik olarak şarjı artıracak ve güvenilir, yüksek performanslı çiftlik hayvanlarının kontrolü sağlayacaktır.

İ-Serisi enerji üretecinin benzersiz bir özelliği de, enerji üreteciden 50 metre kadar uzağa monte edilen kontrol cihazı ile sistemde ki voltaj, arıza ve arızanın bulunduğu bölgeyi göstermesidir.

Enerji üreteci ayrıca harici ekrandan çalıştırılabilir ve açılabilir / kapatılabilir ve anında güç kaybı bildirimi alırsınız. Örnek verirsek; Bir dal çitin üzerine düşmüşse veya bir tel kesilmişse.

Uzaktan kumanda ile (isteğe bağlı) sahadaki çitleri kapatır ve arızayı hızlı bir şekilde onarırsınız. Ardından çitleri tekrar açmak için uzaktan kumandayı kullanırsınız.

Gallagher M1800i, i-Serisi alarm sistemi, yanıp sönen ışık, çit monitörleri ve bir SMS modülü dahil olmak üzere çeşitli i-Serisi aksesuarlarla genişletilebilir ve uyumludur.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Garanti : 2 yıl                                                                                                        Depolanan Enerji: 18 joule                                                                                      Çıkış Enerjisi: 14 joule                                                                                                  Çok Telli Çit Sisteminde: 65 km etkili                                                                      Gallagher’ in Tavsiyesi: 17 km                                                                                        Enerji Kaynağı: Şebeke elektriği  

  • 65 km’ye kadar çok telli tel çit için uygundur.
  • Bir bakışta size çit bilgisi gösteren ve haber veren akıllı bir kontrol sistemine sahiptir.
  • Kontrol sistemi ile çitinizin durumunu izleyin ve enerji üretecinizi uygun bir konumdan çalıştırın.
  • İsteğe bağlı i-serisi SMS modülü ile birleştirildiğinde, elektrik kesintisi durumunda cep telefonuza veya alarm merkezinize bir mesaj iletir.
  • Hataları anında bulur ve bildirir.
  • Çit uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilir (ayrı satılır).
  • Maksimum 6 adet çit monitörü kullandığınızda çitiniz üzerinde tam kontrol (isteğe bağlı)
  • Güvenilir, yüksek performanslı hayvan kontrolü sağlar.